NOMINACE HRÁČŮ
DO KCTM PRO ROK 2020

BABY - ZÁKLADNÍ INFORMACE

Okruh nominačních turnajů KCTM kraje Vysočina 2020
(ročník 2011, 2012)

VŠEOBECNÁ USTANOVENÍ:

Pořadatelé: HTK Třebíč 23.11.2019, HTK Třebíč 1.12.2019, HTK Třebíč 21.12.2019

Vedení okruhu: Ředitel okruhu Martin Pobořil (martin@sport-me.net), Organizační zabezpečení František Vinopal (fvinopal@seznam.cz), Karel Outulný

Přihlášky: Přihlášky se zasílají výhradně elektronicky prostřednictvím emailu a to do středy v týdnu, před termínem konání turnaje. Informace o přijetí/nepřijetí  se hráčům zasílají. Email: martin@sport-me.net

Účastníci: Určeno pro dívky a chlapce, ročník narození 2011-2012, s trvalým bydlištěm v Kraji Vysočina nebo s klubovou příslušností v Kraji Vysočina.

Omluvy neúčasti: Každou neúčast musí přihlášený hráč odhlásit

Vklad: 100 Kč za každého hráče

Hospodářské náležitosti: Nocležné, cestovné i stravné si hradí samotní hráči, případně jejich mateřské kluby, v místě pořádání je občerstvení zajištěno

Titul a ceny: Na každém turnaji obdrží nejlepších 3 účastníci věcné ceny a diplom, všichni ostatní účastníci obdrží diplom

Povinnosti hráčů: Všichni hráči jsou povinni být od okamžiku svého příjezdu k dispozici a jsou povinni každý odchod z areálu uskutečnit jen se souhlasem vrchního rozhodčího

TECHNICKÁ USTANOVENÍ:

Předpis: Hraje se podle soutěžního řádu tenisu platného od 1. 10. 2007 a podle platných pravidel tenisu včetně pozdějších změn a doplňků.

Disciplíny: Dvouhra chlapců, Dvouhra dívek. Chlapci a dívky hrají své soutěže odděleně

Způsob hry: Rozřazovací část se hraje ve skupinách systémem každý s každým. 2 nejlepší z každé skupiny postupují do vyřazovací části o celkové vítězství a další pořadí.  Nepostupující účastníci ze skupin pokračují ve vyřazovací části o celkové pořadí. Všechna utkání se hrají do 4 her, za stavu 3:3 rozhodující hra

Míče: Wilson

Rozhodčí: Ve všech zápasech se bude hrát bez hlavního rozhodčího podle prováděcího předpisu k čl. 32 SŘT.

Postupy: Nejlepší 3 chlapci a 3 dívky s nejvyšším počtem získaných bodů postupují (budou zařazeni) do KCTM 2020 v kategorii babytenis. Zbylá 2 místa (1+1) volná karta vedení KCTM. Celkové pořadí hráčů a hráček bude dáno součtem bodů dosažených v jednotlivých turnajích. Bodování: dle počtu účastníků (např. 10), vítěz 10+6 bodů, druhý 9+4 body, třetí 8+2 body, 4-10 pořadí 7-1 bod

Námitky: Podle ustanovení čl. 138 – 139 a 147 – 156 soutěžního řádu

Hrací doba a orientační časový program: Hrací dobu a časový program určuje vrchní rozhodčí turnaje po dohodě s ředitelem Okruhu. Prezentace 8:30, Losování: 8:45 hod., Zahájení hry: 9:00, Ukončení dle počtu účastníků.

NOMINAČNÍ TURNAJ 23.11.2019

SEZNAM HRÁČŮ:

Šimon Vokřínek

Matyáš Hubcej

Jana Navrátilová

Ema Vomelová

Laura Brodská

Daria Mastná

David Nováček

Lucas Mallinos

Julie Zdražilová

Jaroslav Vašek

Lucie Večeřová

Jakub Fiala

Jan Zíta

KONEČNÉ POŘADÍ CHLAPCI:

1. Lucas Mallinos = 7 + 6 = 13 bodů

2. Matyáš Hubcej = 6 + 4 = 10 bodů

3. Jan Zíta = 5 + 2 = 7 bodů

4. Jakub Fiala = 4 body

5. David Nováček = 3 body

6. Jaroslav Vašek = 2 body

7. Šimon Vokřínek = 1 bod

KONEČNÉ POŘADÍ DÍVKY:

1. Laura Brodská = 6 + 6 = 12 bodů

2. Daria Mastná = 5 + 4 = 9 bodů

3. Ema Vomelová = 4 + 2 = 6 bodů

4. Jana Navrátilová = 3 body

5. Lucie Večeřová = 2 body

6. Julie Zdražilová = 1 bod

FOTO GALERIE

NOMINAČNÍ TURNAJ 1.12.2019

SEZNAM HRÁČŮ:

Ema Vomelová

Jana Navrátilová

Laura Brodská

Daria Mastná

Lucas Mallinos

Julie Zdražilová

Lucie Večeřová

Jakub Fiala

Jan Zíta

David Nováček

Jakub Brtník

Jakub Hromádka

Petr Kunstár

Gabriela Grečová

Stanislav Kravka

David Mikeš

Tobias Srnský

Nela Prokešová

KONEČNÉ POŘADÍ CHLAPCI:

1. Lucas Mallinos = 10 + 6 = 16 bodů

2. Jakub Brtník = 9 + 4 = 13 bodů

3. Petr Kunstár = 8 + 2 = 10 bodů

4. Jan Zíta = 7 bodů

5. David Mikeš = 6 bodů

6. Jakub Hromádka = 5 bodů

7. Stanislav Kravka = 4 body

8. Jakub Fiala = 3 body

9. David Nováček = 2 body

10. Tobias Srnský = 1 bod

KONEČNÉ POŘADÍ DÍVKY:

1. Laura Brodská = 8 + 6 = 14 bodů

2. Daria Mastná = 7 + 4 = 11 bodů

3. Ema Vomelová = 6 + 2 = 8 bodů

4. Gabriela Grečová = 5 bodů

5. Lucie Večeřová = 4 body

6. Julie Zdražilová = 3 body

7. Prokešová Nela = 2 body

8. Jana Navrátilová = 1 bod

FOTO GALERIE

NOMINAČNÍ TURNAJ 21.12.2019

SEZNAM HRÁČŮ:

Matyáš Hubcej

Jana Navrátilová

Daria Mastná

David Nováček

Jakub Brtník

Jan Zíta

Stanislav Kravka

Kateřina Šaldová

Ema Vomelová

Jakub Hromádka

Laura Brodská

Lucie Večeřová

Jakub Fiala

Gabriela Grecová

Lucas Mallinos

Nela Prokešová

KONEČNÉ POŘADÍ CHLAPCI:

1. Lucas Mallinos = 8 + 6 = 14 bodů

2. Jakub Brtník = 7 + 4 = 11 bodů

3. Jakub Hromádka = 6 + 2 = 8 bodů

4. Jan Zíta = 5 bodů

5. Jakub Fiala = 4 body

6. Matyáš Hubcej = 3 body

7. David Nováček = 2 body

8. Stanislav Kravka = 1 bod

KONEČNÉ POŘADÍ DÍVKY:

1. Laura Brodská = 8 + 6 = 14 bodů

2. Lucie Večeřová = 7 + 4 = 11 bodů

3. Ema Vomelová = 6 + 2 = 8 bodů

4. Daria Mastná = 5 bodů

5. Gabriela Grečová = 4 body

6. Jana Navrátilová = 3 body

7. Prokešová Nela = 2 body

8. Kateřina Šaldová = 1 bod

FOTO GALERIE

BABY CELKOVÉ POŘADÍ

KONEČNÉ POŘADÍ CHLAPCI:

1. Lucas Mallinos = 43 bodů NOMINACE DO KCTM

2. Jakub Brtník = 24 bodů NOMINACE DO KCTM

3. Jan Zíta = 19 bodů NOMINACE DO KCTM

4. Matyáš Hubcej = 13 bodů NOMINACE DO KCTM

4. Jakub Hromádka = 13 bodů

5. Jakub Fiala = 11 bodů

6. Petr Kunstár = 10 bodů

7. David Nováček = 7 bodů

8. David Mikeš = 6 bodů

9. Stanislav Kravka = 5 bodů

10. Jaroslav Vašek = 2 body

11. Šimon Vokřínek = 1 bod

11. Tobias Srnský = 1 bod

KONEČNÉ POŘADÍ DÍVKY:

1. Laura Brodská = 40 bodů NOMINACE DO KCTM

2. Daria Mastná = 25 bodů NOMINACE DO KCTM

3. Ema Vomelová = 22 bodů NOMINACE DO KCTM

4. Lucie Večeřová = 17 bodů NOMINACE DO KCTM

5. Gabriela Grečová = 9 bodů

6. Jana Navrátilová = 7 bodů

7. Julie Zdražilová = 4 body

7. Nela Prokešová = 4 body

8. Kateřina Šaldová = 1 bod

GRATULUJEME !!!

MLADŠÍ A STARŠÍ ŽÁCI - INFORMACE

Do KCTM jsou vždy vybrání tři nejlepší hráči a hráčky z Jihomoravského kraje podle žebříčku ČTS. Čtvrtý hráč a hráčka získávají volnou kartu pořadatele.

Jak postupujeme:

1. Po zveřejnění žebříčků ČTS kontaktujeme kvalifikované hráče a hráčky

2. Čekáme na potvrzení účasti v KCTM od oslovených hráčů a hráček

3. V případě odmítnutí účasti kontaktujeme dalšího hráče/hráčku v pořadí

4. Udělujeme volné karty

Náhradníci – v případě, že se některý z potvrzených hráčů omluví z jakéhokoliv soustředění KCTM v průběhu roku oslovujeme hráče, kteří projeví zájem o to být v náhradnících.

Zájemci o místo v náhradnících se mohou kdykoliv během roku hlásit šéftrenérovi KCTM prostřednictvím e-mailu:

martin@sport-me.net

Termíny soustředění KCTM naleznete zde:

MLADŠÍ ŽÁCI - NOMINACE

Jméno

mateřský klub

bh

nominace

Bruckner David

TJ Jiskra Havlíčkův Brod

60

15

Odmítl

Zeman Jakub

TK Pelhřimov

30

66

Odmítl

Doucha Jakub

TK Spartak Jihlava

20

177

PŘIJAL

Vomela Tomáš

HTK Třebíč

20

178

PŘIJAL

Veškrna Tomáš

TK Spartak Jihlava

20

190

PŘIJAL

Kubát Jan

TK Spartak Jihlava

15

215

-

Suchánek Pavel

TJ Jiskra Havlíčkův Brod

15

224

-

Košťál Jakub

HTK Třebíč

12

345

Náhradník

Dufek Šimon

HTK Třebíč

12

383

VOLNÁ KARTA

Baštýř Ondřej

TK Pelhřimov

12

396

-

Lukš Patrik

HTK Třebíč

9

462

Náhradník

MLADŠÍ ŽÁKYNĚ - NOMINACE

Jméno

mateřský klub

bh

nominace

Vokřínková Sára

TK Pelhřimov

20

106

PŘIJALA

Dřevojanová Eliška

HTK Třebíč

15

141

PŘIJALA

Šebístková Karolína

LTC Humpolec

12

225

PŘIJALA

Homolková Dominika

TK Pelhřimov

12

236

-

Šteflová Bára

HTK Třebíč

9

292

-

Zábranová Nicole

LTC Humpolec

9

305

-

Haviárová Vanesa

TK SB Světlá n. Sáz.

9

315

-

Zedníčková Anna

HTK Třebíč

9

321

-

Dvořáková Veronika

TK Bystřice nad Pernštejnem

9

326

-

Janůfková Nikola

HTK Třebíč

9

357

VOLNÁ KARTA

STARŠÍ ŽÁCI - NOMINACE

Jméno

mateřský klub

bh

nominace

Šefčík Lukáš

TK Pelhřimov

20

93

Odmítl

Havlík Josef

TK SK Světlá n. Sáz.

20

113

PŘIJAL

Havel Tadeáš

TK Spartak Jihlava

15

128

Odmítl

Adam Matěj

TK Spartak Jihlava

15

133

PŘIJAL

Duchoň Daniel

LTC Humpolec

15

158

PŘIJAL

Malý Matouš

TK Pelhřimov

12

202

-

Piechula Filip

TJ Žďár nad Sázavou

12

217

-

Valenta Ondřej

TK Spartak Jihlava

12

229

-

Bryol Filip

TK Pelhřimov

12

238

-

Zeman Jakub

TK Pelhřimov

12

243

-

Milar Jiří

HTK Třebíč

9

247

VOLNÁ KARTA

STARŠÍ ŽÁKYNĚ - NOMINACE

Jméno

mateřský klub

bh

nominace

Valentová Karolína

HTK Třebíč

20

75

PŘIJALA

Straková Sára

TK Pelhřimov

15

89

Odmítla

Adamcová Jessica

LTC Humpolec

15

105

PŘIJALA

Zimanyi Ela

HTK Třebíč

15

111

PŘIJALA

Palánová Michaela

TK Spartak Jihlava

15

114

-

Lebrušková Anna

TK Spartak Jihlava

12

127

-

Svítilová Adéla

HTK Třebíč

12

136

VOLNÁ KARTA

Nguyenová Michaela

TK Pelhřimov

9

252

-