Ohlédnutí za květnovými soustředěními

V týdnu od 7. do 11. května 2018 proběhla v Třebíči další soustředění Krajského centra talentované mládeže Kraje Vysočina v tenise

Celý týden od 7. do 11. května 2018 se na kurtech Horáckého tenisového klubu Třebíč odehrávala soustředění hráčů KCTM. Pondělí patřilo baby tenistům, kteří tradičně absolvovali dvoufázový tenisový trénink, strečink a kompenzační cvičení. Vše pod vedením trenérů Karla Outulného, Zdeny Rebekové a Veroniky Dvořákové.

Úterý a středa byly vyhrazeny pro mladší žáky, čtvrtek a pátek pro starší žáky. Soustředění byla tentokrát zaměřena na analýzu jednotlivých hráčů, která probíhala za pomocí kamer a techniky společnosti Vista sport, jejichž kamery jsou trvale instalovány na kurtech 1 a 3 a využívat je může kdokoliv z návštěvníků areálu.
Hrála se spousta cvičení a tréninkových zápasů, které posloužily jako podklady pro následnou analýzu. Náročný program pak hráči zakončili v klubovém wellness.

Na celý program dohlížel šéftrenér centra Jaroslav Bulant, trenéři Karel Outulný s Martinem Kobzou a práci s kamerami a analýzu obstaral Martin Pobořil.

More To Explore