PROGRAM KCTM 26. - 27.5.2020

UPOZORNĚNÍ

Prosíme všechny hráče/hráčky o vyplnění čestného prohlášení o neexistenci příznaků virového infekčního onemocnění. Dokument si prosím stáhněte, vyplňte a řádně vyplněný ho prosím předejte na recepci před začátkem soustředění.

KATEGORIE MLADŠÍ ŽÁCI

Cíle soustředění:

Taktické pojetí hry

SEznam hráčů:

Doucha Jakub

Tomáš Vomela

Tomáš Veškrna

Jakub Košťál

Sára Vokřínková

Eliška Dřevojanová

Nikola Janůfková

Anežka Dřevojanová

TRENÉŘI:

Karel Outulný

Martin Kobza

Jakub Filipský

Jaroslav Bulant

Monika Svobodová

Nikola Neumannová

Kristýna Zelníčková

s sebou:

Švihadlo

Posilovací gumu

Plavky

Čisté boty do posilovny

Pyžamo

Hygienické potřeby

Dostatek sportovního oblečení

1. DEN - PROGRAM 26.5.2020

8:15 Sraz na kurtech HTK Třebíč

8:30 Seznámení s programem

8:35 – 9:00 Rozcvička

9:00 – 11:00 Jistota úderů

Kurt 1: Vomela, Doucha

Kurt 2: Košťál, Veškrna

Kurt 3: Vokřínková, Dřevojanová E.

Kurt 4: Dřevojanová A., Janůfková

11:00 Svačina

11:15 – 11:45 Protažení

12:00 Oběd

12:00 – 13:00 Odpočinek

13:00 – 14:30 Jistota úderů v únavě

Kurt 1: Doucha, Veškrna

Kurt 2: Vomela, Košťál

13:00 – 14:30 Kondice

Vokřínková, Dřevojanová E., Janůfková, Dřevojanová A.

14:30 Svačina

14:30 – 16:00 Jistota úderů v únavě

Kurt 1: Vokřínková, Janůfková

Kurt 2: Dřevojanová E., Dřevojanová A.

14:30 – 16:00 Kondice

Doucha, Veškrna, Vomela, Košťál

16:00 – 17:00 Wellness

17:30 Večeře

18:30 Film

22:00 Večerka

2. DEN - PROGRAM 27.5.2020

7:30 Budíček

8:00 Snídaně

8:30 – 9:00 Rozcvička

9:00 – 11:00 Jistota úderů

Kurt 1: Doucha, Vokřínková

Kurt 2: Košťál, Janůfková

Kurt 3: Dřevojanová E., Vomela

Kurt 4: Veškrna, Dřevojanová A.

11:00 Svačina

11:15 – 11:45 Posilování (břicho, záda, ramena) + protažení

12:00 Oběd

12:00 – 13:00 Odpočinek

13:00 – 14:30 Zápas

Kurt 1: Vomela, Doucha

Kurt 2: Veškrna, Košťál

13:00 – 14:30 Kondice

Dřevojanová E., Vokřínková, Janůfková, Dřevojanová A.

14:30 Svačina

14:30 – 16:00 Zápas

Kurt 1: Dřevojanová E., Vokřínková

Kurt 2: Janůfková, Dřevojanová A.

14:30 – 16:00 Kondice

Vomela, Doucha, Veškrna, Košťál

16:00 – 17:00 Protažení

17:00 Konec soustředění

FOTO ZE SOUSTŘEDĚNÍ