PROGRAM KCTM 23. - 24.6.2020

KATEGORIE MLADŠÍ ŽÁCI

Cíle soustředění:

Přesnost úderů

SEznam hráčů:

Doucha Jakub

Tomáš Vomela

Tomáš Veškrna

Šimon Dufek

Sára Vokřínková

Eliška Dřevojanová

Nikola Janůfková

Karolína Šebístková

Tomáš Ochman

Anežka Dřevojanová

TRENÉŘI:

Karel Outulný

Jaroslav Bulant

Lenka Hejlová

Monika Svobodová

Nikola Neumannová

Jakub Filipský

Kristýna Zelníčková

s sebou:

Švihadlo

Posilovací gumu

Plavky

Čisté boty do posilovny

Pyžamo

Hygienické potřeby

Dostatek sportovního oblečení

1. DEN - PROGRAM 23.6.2020

8:15 Sraz na kurtech HTK Třebíč

8:30 Seznámení s programem (Jakub Filipský)

8:35 – 9:00 Rozcvička

9:00 – 11:00 Přesnost úderů
Kurt 1: Vomela, Doucha, Ochman
Kurt 2: Dufek, Veškrna
Kurt 3: Vokřínková, Dřevojanová E.
Kurt 4: Dřevojanová A., Janůfková, Šebístková

10:00 Svačina na kurt

11:30 – 12:00 Oběd

12:00 – 13:00 Odpočinek

13:00 – 14:30 Přesnost úderů
Kurt 1: Doucha, Veškrna, Ochman
Kurt 2: Vomela, Dufek

13:00 – 14:30 Fyzio
Vokřínková, Dřevojanová E., Janůfková, Šebístková, Dřevojanová A. (Dobešová)

14:30 Svačina

14:30 – 16:00 Přesnost úderů
Kurt 1: Vokřínková, Janůfková, Dřevojanová A.
Kurt 2: Dřevojanová E., Šebístková

14:30 – 15:30 Fyzio
Doucha, Veškrna, Vomela, Dufek, Ochman (Dobešová)

16:00 – 17:00 Kompenzační cvičení (Kristýna Zelníčková)

17:30 Večeře (Jaroslav Bulant)

18:30 Film (Jaroslav Bulant)

22:00 Večerka (Jaroslav Bulant)

 

2. DEN - PROGRAM 24.6.2020

7:30 Budíček

8:00 Snídaně

8:30 – 9:00 Rozcvička

9:00 – 11:00 Přesnost úderů
Kurt 1: Doucha, Vokřínková
Kurt 2: Dufek, Janůfková, Ochman, Šebístková
Kurt 3: Dřevojanová E., Vomela
Kurt 4: Veškrna, Dřevojanová A.

10:00 Svačina

11:30 – 12:00 Oběd

12:00 – 13:00 Odpočinek

13:00 – 14:30 Sparing
Kurt 1: Vomela, Doucha
Kurt 2: Veškrna, Dufek, Ochman

13:00 – 14:30 Kondice
Dřevojanová E., Vokřínková, Janůfková, Šebístková, Dřevojanová A.

14:30 Svačina

14:30 – 16:00 Sparing
Kurt 1: Dřevojanová E., Vokřínková
Kurt 2: Janůfková, Šebístková, Dřevojanová A.

14:30 – 16:00 Masáže
Vomela, Doucha, Veškrna, Dufek, Ochman

16:30 – 18:00 Masáže
Dřevojanová E., Vokřínková, Janůfková, Šebístková, Dřevojanová A.

14:30 – 17:30 Protažení (Zelníčková)

18:00 Konec soustředění

 

FOTO ZE SOUSTŘEDĚNÍ