PROGRAM KCTM 18. - 19.3.2020

Soustředění se bohužel ruší
z důvodu koronaviru

KATEGORIE MLADŠÍ ŽÁCI

Cíle soustředění:

Jistota úderu, vytrvalost

Seznam hráčů:

Tomáš Vomela

Tomáš Veškrna

Jakub Košťál 

Tomáš Ochman

Sára Vokřínková

Eliška Dřevojanová

Nikola Janůfková

Karolína Šebístková

Anežka Dřevojanová

Kateřina Filipová

Veronika Navrátilová

trenéři:

Martin Pobořil

Karel Outulný

Martin Kobza

Jakub Filipský

Lukáš Jedlička

Kristýna Zelníčková

s sebou:

Švihadlo

Posilovací gumu

Plavky

Čisté boty do posilovny

Pyžamo

Hygienické potřeby

Dostatek sportovního oblečení

1. DEN - PROGRAM 18.3.2020 (Středa)

7:15 Sraz na kurtech HTK Třebíč

7:30 Seznámení s programem

7:40 – 8:00 Rozcvička

8:00 – 10:00 Jistota úderů

Kurt 1: Vomela, Vokřínková

Kurt 2: Košťál, Veškrna/Janůfková, Šebístková

Kurt 3: Filipová, Dřevojanová E./Ochman,

Kurt 4: Dřevojanová A., Navrátilová

10:00 Svačina 1. skupina

10:00 – 11:00 Fyzio

Vomela, Vokřínková, Košťál, Veškrna, Filipová, Dřevojanová E.

8:00 – 9:00 Protažení

Ochman, Janůfková, Šebístková, Dřevojanová A., Navrátilová

9:00 – 11:00 Jistota úderů

Kurt 1: Ochman,

Kurt 2: Janůfková, Šebístková

Kurt 3: Dřevojanová A., Navrátilová

11:00  Svačina 2. skupina

11:00 – 12:00 Protažení v klubovně

Vomela, Veškrna, Vokřínková, Košťál, Filipová, Dřevojanová E.

11:00 – 12:00 Fyzio

Ochman, Janůfková, Šebístková, Dřevojanová A., Navrátilová

12:00 Oběd

12:00 – 13:00 Odpočinek

13:00 – 15:00 Jistota úderů v únavě

Kurt 1: Vomela, Veškrna, Ochman

Kurt 2: Dřevojanová E., Košťál, 

Kurt 3: Vokřínková, Filipová, Janůfková

Kurt 4: Šebístková, Dřevojanová A., Navrátilová

15:00 Svačina

15:30 – 16:30 Kondice – vytrvalost

16:30 – 17:00 Wellness

17:30 Večeře

18:30 Film

22:00 Večerka

 

2. DEN - PROGRAM 19.3.2020 (Čtvrtek)

7:30 Budíček

8:00 Snídaně

8:30 – 9:00 Rozcvička

9:00 – 11:00 Jistota úderů

Kurt 1: Vomela, Filipová, Ochman

Kurt 2: Veškrna, Janůfková, 

Kurt 3: Dřevojanová E., Vokřínková, Košťál

Kurt 4: Navrátilová, Šebístková, Dřevojanová A.

11:00 Svačina

11:15 – 11:45 Kompenzace (břicho, záda, ramena) + protažení

12:00 Oběd

12:00 – 13:00 Odpočinek

13:00 – 15:00 Soutěže

Kurt 1: Vomela, Filipová, Ochman

Kurt 2: Veškrna, Janůfková, 

Kurt 3: Dřevojanová E., Vokřínková, Košťál

Kurt 4: Navrátilová, Šebístková, Dřevojanová A.

15:00 Svačina

15:30 – 17:00 Kondice (vytrvalost) + protažení

17:00 Konec soustředění