PROGRAM KCTM 25. - 26.6.2020

KATEGORIE STARŠÍ ŽÁCI

Cíle soustředění:

Přesnost úderů

SEznam hráčů:

Josef Havlík

Matěj Adam

Daniel Duchoň

Jiří Milar

Karolína Valentová

Zimanyi Ela

Adéla Svítilová

Jessica Adamcová

Alice Mastná

Šimon Říha

Viktor Válek

TRENÉŘI:

Karel Outulný

Jakub Filipský

Nikola Neumannová

Jaroslav Bulant

Monika Svobodová

Martin Kobza

Petr Ondrůj

Kristýna Zelníčková

s sebou:

Švihadlo

Posilovací gumu

Plavky

Čisté boty do posilovny

Pyžamo

Hygienické potřeby

Dostatek sportovního oblečení

1. DEN - PROGRAM 25.6.2020

8:15 Sraz na kurtech HTK Třebíč

8:30 Seznámení s programem (Karel Outulný)

8:35 – 9:00 Rozcvička

9:00 – 11:00 Přesnost úderů
Kurt 1: Havlík, Milar, Říha, Válek
Kurt 2: Adam, Duchoň
Kurt 3: Svítilová, Adamcová
Kurt 4: Valentová, Mastná

10:00 Svačina na kurt

11:30 – 12:00 Oběd

12:00 – 13:00 Odpočinek

13:00 – 14:30 Přesnost úderů
Kurt 1: Havlík, Adam, Říha, Válek
Kurt 2: Duchoň, Milar

13:30 – 14:30 Fyzio
Valentová, Mastná, Svítilová, Adamcová

14:30 Svačina

14:30 – 16:00 Přesnost úderů
Kurt 1: Mastná, Adamcová
Kurt 2: Valentová, Svítilová

14:30 – 15:30 Fyzio
Havlík, Adam, Duchoň, Milar, Říha, Válek

16:00 – 17:00 Kompenzační cvičení

17:30 Večeře (Jaroslav Bulant)

18:30 Film (Jaroslav Bulant)

22:00 Večerka (Jaroslav Bulant)

 

2. DEN - PROGRAM 26.6.2020

7:30 Budíček

8:00 Snídaně

8:30 – 9:00 Rozcvička

9:00 – 11:00 Přesnost úderů
Kurt 1: Havlík, Milar
Kurt 2: Adam, Duchoň, Říha, Válek
Kurt 3: Valentová, Adamcová
Kurt 4: Zimanyi, Svítilová

10:00 Svačina na kurt

11:30 – 12:00 Oběd

12:00 – 13:00 Odpočinek

13:00 – 14:30 Sparing
Kurt 1: Havlík, Duchoň, Říha, Válek
Kurt 2: Adam, Milar

13:00 – 14:30 Kondice
Valentová, Zimanyi, Svítilová, Adamcová

14:30 Svačina

14:30 – 16:00 Sparing
Kurt 1: Valentová, Zimanyi
Kurt 2: Svítilová, Adamcová

14:30 – 16:30 Masáže
Havlík, Duchoň, Adam, Milar, Říha, Válek

16:30 – 18:00 Masáže
Valentová, Zimanyi, Svítilová, Adamcová

14:30 – 17:30 Protažení (Zelníčková)

18:00 Konec soustředění

 

FOTO ZE SOUSTŘEDĚNÍ