Kondiční soustředění KCTM

Kondiční soustředění KCTM

Také v měsíci říjnu se u nás konalo soustředění Krajského centra talentované mládeže. Oproti ostatním soustředěním, která byla převážně herní, jsme se tentokrát věnovali kondiční přípravě.

Soustředění probíhalo od pátku do neděle a během těchto dní se celkem 16 hráčů muselo vyrovnat s kondičním plaveckým tréninkem včetně nácviku správné techniky. Na suchu hráči absolvovali hned několik fází – běh, posilování, kruhový trénink a hry.

Veškeré cvičení a posilování pak bylo doplněno vhodnými kompenzačními a protahovacími cviky pod dohledem fyzioterapeuta a na závěr soustředění hráči pracovali na mentální stránce výkonu.

Celý víkend byl opravdu nabitý, hráči neměli takřka chvíli volného času, ale i přesto  se našel prostor na společenské hry, při kterých panovala skvělá atmosféra a utužoval se kolektiv.

Všichni hráči si za přístup k soustředění zaslouží velkou pochvalu, neboť vše plnili s nadšením a odhodláním. Poděkování patří také všem, kteří se na organizaci a hladkém průběhu soustředění podíleli!

More To Explore

Aktuality

Nominační turnaje KCTM pro rok 2020

Nominační turnaje Krajského centra tenisové mládeže 2020 V areálu HTK Třebíč se budou konat v termínech 23.11.2019, 1.12.2019 a 21.12.2019 nominační turnaje do Krajského centra

Aktuality

Termíny soustředění KCTM v roce 2019

  V roce 2019 proběhnou soustředění hráčů KCTM v těchto termínech: Baby tenis 24. ledna, 16. února, 16. března, 29. března, 12. dubna, 10. května,